תיכון תל אביב- השלמת בגרויות
מסלולי לימוד: השלמת בגרויות בכל המקצועות!
מיקום בארץ: נתניה
שיפור והשלמת בגרויות בכל המקצועות.
תיכון תל אביב - השלמת בגרויות


הצטרפו לאלפי התלמידים שכבר בחרו להתקדם ולהצליח עם רשת תיכון תל אביב. אנחנו מאמינים ששילוב של כיתות קטנות, מורים מנוסים וחומרי לימוד מתקדמים, הם אלה שיובילו אתכם להצלחה שאתם רוצים. האמונה שלנו באה לידי ביטוי בכך שאם תרצה קורס חוזר מכיוון שלא תהיה מרוצה מהציון שקיבלת, הקורס החוזר יהיה בחינם. הלימודים נלמדים בכיתות קטנות: מספר התלמידים בכל כיתה מוגבל, כך שתוכל להיות בטוח שהמורה יוכל להקדיש לך את כל הזמן הנדרש. כל המורים שלנו מנוסים והינם מצטיינים בתחומם והוכיחו את עצמם בכך שהגישו לבגרות לפחות 5 פעמים. הניסיון שלהם יאפשר לך להצליח בבחינה.

מרכזי הסניפים שלנו ויועצי הלימודים ישמחו להיפגש עמכם ולעזור לכם למקד את הצרכים שלכם. במסגרת הפגישה, ינתחו את גיליון הציונים שלכם, את תנאי הקבלה למוסד ואת המסלול אליו אתם רוצים להתקבל ויבנו את מסלול הלימודים הטוב ביותר עבורכם.

 "תיכון תל-אביב" פותחת בפני תלמידיה את השערים לקראת כניסה למוסדות אקדמיים, הן באמצעות ההכנה לבחינות הבגרות והן באמצעות ההכנה לבחינה הפסיכומטרית. אנו גאים לומר שעד היום הגשנו עשרות אלפי תלמידים לבחינות הבגרות השונות, בממוצע ציונים הגבוה ב-20% מהממוצע הארצי.

מתוך הכרה בשונות התלמידים, אנו מקיימים קורסים מודולאריים המותאמים לקהלי יעד שונים, כגון תלמידים מצטיינים, חיילים משוחררים ועוד. אנחנו מחויבים להצלחה שלך.

המורים של תיכון תל אביב הם בעלי ותק וניסיון בהגשת תלמידים לבחינות הבגרות והם שותפים מלאים לכתיבת חומר הלימוד, תוך הפקת לקחים מהבחינות הקודמות. במהלך הקורס ובסופו המורים מקבלים משוב המאפשר להם לשפר את איכות ההוראה. המורים שלנו הם אנשי מקצוע מעולים וגם יודעים להקשיב, לעודד, לתמוך, לטפח ולאהוב.

* תוכנית הלימודים:
- תוכנית לימודים מקיפה המאפשרת קבלת בגרות מלאה
- שיעורים פרטיים וסיוע פרטני לכל תלמיד על פי הצורך
- עזרה בהשלמת פערים
- יחס אישי ולמידה בקבוצות קטנות

ה"אני מאמין"
- בית הספר צריך להיות מקום מכיל ומאפשר, עם גמישות מחשבתית.
- לכל תלמיד מגיעה הזדמנות שווה.
- כל אחד צריך לשאוף הכי גבוה שאפשר, ועלינו לגרום לו להאמין שהדבר אפשרי ולתת בידיו את הכלים למקסם את הישגיו.
- עלינו לדאוג לפיתוח היכולות האישיות והלימודיות של התלמיד.
- יחס אישי לכל תלמיד, מתוך הכרה בצרכים השונים.
- אנו מאמינים במצוינות, של המורים ושל התלמידים.

עבורנו בית הספר הוא מיקרוקוסמוס של החיים, ולכן תפקידנו להכין את התלמידים שלנו לבחינות הבגרות וגם לחיים, על כל המשתמע מכך:
ידע, פיתוח יכולות אישיות ויכולת התמודדות עם החיים.

* אצלנו ניתן להשלים בגרויות במקצועות הבאים:
אנגלית - 4,5 יח"ל
מתמטיקה - 3,4,5 יח"ל
אזרחות - 2 יח"ל
היסטוריה א' - 1 יח"ל
היסטוריה ב' - 1 יח"ל
לשון א' - 1 יח"ל
לשון ב' - 1 יח"ל
ספרות - 2 יח"ל
תנ"ך - 2 יח"ל
גיאוגרפיה/מדעי החברה - 5 יח"ל
פיזיקה - 5 יח"ל