מכללת אפיק
מסלולי לימוד: לימודי מסחר בשוק ההון, לימודי נדלן, לימודי יזמות ומינהל עסקים
מיקום בארץ: פארק המדע רחובות (ראשי), תל אביב, חיפה, ירושלים וכפר סבא.
10 שנות מסורת ומעל ל 20,000 סטודנטים ולקוחות מרוצים עושים את ההבדל. מכללת אפיק הינה היחידה בארץ המרכזת את חטיבת "אפיק השמה" הדואגת לכל סטודנט שמעוניין לעבודה בתחום אותו הוא בחר ללמוד.
מכללת אפיק בפריסה ארצית, המכללה המובילה והותיקה בארץ ללימודי שוק ההון נדלן יזמות והקמת עסקים.

"מכללת אפיק – השקעה לחיים"  המכללה המובילה והותיקה בארץ ללימודי שוק ההון נדלן יזמות והקמת עסקים.
המכללה היחידה הפועלת ללא ניגוד עניינים.

מכללת אפיק הוקמה ע"י אלי קאופמן, סוחר ותיק ומנוסה בשווקים הפיננסים, כותב טורים באתרים מובילים ונחשב ל"עילוי" בתחומו ואת כל זה חושף מר אלי קאופמן בהופעותיו הרבות בתקשורת בשנים האחרונות ובספרו שיצא לאור "נינג'ה של סוחר" העוסק בפסיכולוגיה בשוק ההון ובעסקים.
הספר אותו חיבר מנכ"ל המכללה זכה  לעשות הדים בארץ והן ברחבי העולם. כמו כן, נכתבו על ידי מנכ"ל המכללה 3 ספרים נוספים בנושא נדל"ן, יזמות עסקית  ושוק ההון על נושאים אלו הוא מרצה ברחבי העולם.
שיטות הלימוד של מכללת אפיק ייחודיות ומוכחות ובלעדיות.

חזון המכללה
לבער את הבורות הפיננסית הקיימת באוכלוסיה על כל רבדיה ולהכשיר משקיעים וסוחרים, אף ללא הון התחלתי, לעשות שינוי מהותי בחייהם.
לקוחות המכללה נהנים מהמערכות המתקדמות בעולם, שירותי מסחר, ליווי הדרכות, יעוץ משכנתאות מימון ואף השמה בתחום אותו הם בחרו ללמוד וזאת לאור 10 שנות ניסיון, ליווי והדרכת עשרות אלפי סטודנטים ובוגרים במגוון תחומי ההשקעות המסחר והפיננסים.

למה במכללת אפיק?

סגל ההוראה
סגל ההוראה במכללת אפיק הינו מחוד החנית של המשק בהם, ממשרד האוצר, מחברי ספרים, מנהלי יתרות המטח של בנק ישראל, יזמים ידועים ועוד... כל אלו מחויבים ומלווים כל סטודנט וסטודנט באופן פעיל ושותף לאורך כל הקורס ואף אחריו.

שיטת לימוד ייחודית 
במכללת אפיק הבינו שללא שיטה ברורה ודגש על לימוד הפרקטי , קשה מאוד להצליח בשווקים מורכבים ולכן כל סטודנט מקבל יחס אישי ותוכנית לימודים שתתאים לו , כל סטודנט נכנס למעקב מלא של המכללה בכדי לוודא שמתקדם  בקצב הנכון .  
השמה לסטודנטים ושירותים נוספים
מכללת אפיק הינה המכללה היחידה שמרכזת את "אפיק השמה" השמה לסטודנטים הרוצים כן בסיום הקורס. כמו כן מגוון אפשרויות לימוד החל מאימונים אישיים, אימונים בבית הלקוח כיתות גדולות\בינוניות וקטנות ו"אחריות לכל החיים" על הקורס.

נוחות גמישות  ואבזור
למכללת אפיק סניפים בכל רחבי הארץ המכללה נהנית מגדילה והתפרסות למוקדים רבים. כמו כן, למכללה כיתות מאובזרות ברמה הגבוהה בארץ ובאישור מכון התקנים הישראלי ואישור מערכות המסחר המתקדמות של WALL-STREET כמו כן, כל סטודנט מקבל ספרי לימוד מלאים, חומרי עזר וגישה לאתר מיועד לבוגרים וסטודנטים ובו חומרי הלימוד מצולמים.

מכללת אפיק – השקעה לחיים.


 
>> לימודי שוק ההון

קורס שוק ההון למתחילים - להכיר את הבורסה
קורס בורסה למתחילים שמוכר גם בשם קורס שוק ההון הינו אחד הקורסים המבוקשים ביותר בשנים האחרונות שבהן יותר ויותר אנשים מוצאים עניין ומודעות לתחום הנ"ל, ועל כן, כיום ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של קורסים למעוניינים להתחיל את דרכם ולהעשיר את השכלתם בעולם הבורסה והמסחר.

בשל הלחץ הרב והכיתות הגדושות בתלמידים (שלעיתים עולים על 20 תלמידים בכיתה!!), רבים מן הלומדים מאבדים ריכוז ולא מקבלים יחס אישי והכוונה אישית שכה הכרחית בלימודים אלו. בדיוק בשל סיבה זו, החליטו במכללת אפיק  לפרוץ דרך בעולם שוק ההון והמסחר ולספק קורסי בורסה למתחילים במתכונות מצומצמות במיוחד:

קורס שוק ההון במתכונת של 8 תלמידים בלבד בכיתה 
קורס זה פועל באותה מתכונת ומסלול לימודים של הקורסים הקודמים אך השוני המהותי הינו: מספר התלמידים המצומצם בכיתות הלימוד. מכיוון שישנם רק 8 תלמידים בכיתה, כל אחד ואחת מהתלמידים יוכלו לקבל יחס והכוונה אישית וכמו כן, להתרכז ברמה גבוהה ולא לצאת מריכוז. באפיק פיננסים כבר מזמן הבינו כי מתכונת מצומצמת של תלמידים בכיתת לימוד אחת מביאה להצלחות משגשגות בהרבה מלימודים בכיתות גדולות בשל התוצאות הטובות.

קורסי שוק ההון במתכונת של "אחד על אחד"
הנקראת שיטת "בוטיק אימון" זוהי שיטת לימוד חדשה יחסית שלמעשה אומרת לימודי קורס בורסה/ שוק ההון בליווי צמוד של מדריך, דהיינו, כל תלמיד מקבל מדריך מיומן שעומד לצידו ומדריך אותו באופן ישיר לאורך כל הדרך.

אין ספק כי מכללת אפיק פתחה עידן לימודים חדש שנהיה למילה האחרונה בתחום קורס שוק ההון.

מסלול קורס בורסה למתחילים
כל קורסי הבורסה למתחילים של מכללת אפיק נמשכים כ-3 חודשים ורובם פועלים במתכונת חד שבועית, דהיינו שיעור אחד בשבוע שנערך בין 3-4 שעות.

במהלך הקורס ילמדו להכיר את הבורסה בקורס שוק הון למתחילים יקבלו הלומדים רקע רחב אודות מושגים בעולם הבורסה ושוק ההון וכמו כן יעברו שיעורים רבים בנוגע לתחום שבניהם: ניהול תיקי השקעות, מבוא לשוק ההון, השקעות וקרנות נאמנות, ניתוח מערכות מסחר, ניתוח וקריאת גרפים, שוק ההון הישראלי , שוק ההון העולמי ועוד.

למעשה קורס בורסה למתחילים מעניק ללומדים את כל הידע והכלים על מנת ניהול של תיק השקעות עצמאי תוך שמת דגש על הצד הפרקטי של המסחר.

במכללת אפיק פועלים מאמני ומדריכי שוק ההון המובילים בתחום ושהינם בעלי ניסיון ורקע עשיר מאוד בעולם הבורסה והמסחר. במהלך הקורס, כל מאמן ילמד להכיר את תכונות הלומדים ובכך יכשיר אותם על סמך מאפייניהם לדרך הנבונה והנכונה להשתלבות בעולם שוק ההון , המסחר והבורסה.

קורס בורסה למתחילים
קורס בורסה למתחילים הינו קורס שנועד לכלל האוכלוסייה ומטרתו הינה להקנות מידע וכלים ללומדי הקורס בתחום הבורסה, שוק ההון והמסחר.
ניתן לראות שבשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מוצאים עניין בשוק ההון והבורסה , לא רק משקיעים ואנשי עסקים אלא גם אנשים חובבניים שמוצאים בעולם עניין גדול.

אפיק הינה המכללה המובילה בארץ שמספקת קורסי בורסה למתחילים ברמה הגבוהה ביותר ובאמצעות מדרכי אימון מהשורה הראשונה בתחום.

תוכנית הלימודים של קורס בורסה למתחילים
קורס בורסה למתחילים אינו קורס ארוך ולמשעה נמשך רק 3 חודשים משום שלמרות שזהו תחום גדול ורחב ונדרשת עזרה מקצועית זהו לא תחום קשה להבנה וללמידה בשל העניין הרב שבו.
רוב הקורסים באפיק  נערכים במתכונת חד שבועית כלומר שיעור שבועי אחד שנמשך כ-3 שעות. במהלך קורס בורסה למתחילים יקבלו הלומדים הכשרה מקצועית וידע רחב מאוד בעולם הבורסה, שוק ההון והמסחר, כך שבסופו של הקורס כל אחד ואחת מהלומדים יוכלו להקים תיק השקעות עצמאי על סמך הרקע והידע שרכשו.
בתוכנית הלימודים של קורס בורסה למתחילים יעברו התלמידים שיעורים רבים ומגוונים שבניהם: שיעור בניהול השקעות, שיעור בשוק ההון הישראלי, שיעור בניתוח מערכות מסחר, שיעור בניתוח וקריאת גרפים מעולם שוק ההון ועוד.

מתכונות קורסי הבורסה למתחילים של מכללת אפיק
במקומות רבים שמספקים לימודים והעשרה בתחום הבורסה ושוק ההון, כיתות הלימוד הינן צפופות למדיי בשל הביקוש הרב לתחום, מה שיוצר קושי בהתרכזות אצל רבים מן הלומדים וכמו כן, קושי של המדריכים למתן תשומת לב והדרכה אישית לכל תלמיד ותלמיד בקורס. מסיבה זו, החליטו באפיק לשנות את מתכונת הקורסים מבחינה אחת משמעותית מאוד – כמות התלמידים בכיתה, וכיום קורסי הבורסה למתחילים של מכללת אפיק נעשים ב 2 מתכונות:

"אחד על אחד" –
שיטת "אחד על אחד" הינה שיטה הידועה בשם שיטת "בוטיק אימון" שלמעשה אומרת: לימוד של מדריך ותלמיד באופן אישי ותומך. לא עוד תלמידים בכיתה שתופסים את תשומת הלב של המדריך, בשיטת בוטיק אימון, תשומת הלב תהיה אך ורק כלפי תלמיד אחד ובכך תגרום לתוצאות והכוונות יעילות מאוד בקורס שוק ההון.

8 תלמידים בלבד בכיתה –
מלבד שיטת "אחד על אחד", באפיק  קורס בורסה למתחילים ניתנים גם במתכונת של 8 תלמידים בלבד בכיתה, דהיינו, לא עוד מסה וצפיפות של תלמידים המפריעה לריכוז, אלא כיתה מצומצמת שבה יוכלו התלמידים להתרכז ובד בבד ליהנות מתשומת לב ויחס אישי של המדריך שיוכל להכווין אותם בדרך נבונה.אפיק פיננסים כאן בשבילכם בכל שאלה שהיא ולהתייעצות חינם התקשרו עוד היום או השאירו את פרטיכם באתר ונציג יחזור אליכם במהרה.


קורס מסחר בשוק ההון
קורס שוק ההון רבים מאיתנו מכירים את ההרגשה – אנחנו עומדים בפני הזדמנות. הקרביים שלנו גועשים, אנחנו מרגישים את ההתרגשות הזאת גועשת בתוכנו ואנחנו מתפתים לעשות. עכשיו! מהר! מייד! רבים מאיתנו חשים את ההרגשה הזאת כאשר אנחנו עומדים מול קורס בורסה, ורואים את הפוטנציאל הגולמי אשר קיים בנושא הזה. עם זאת, רק הכרות מעמיקה ומקיפה שלנו עם נושא קורס בורסה יכולה לאפשר לנו לעסוק בתחום בלי לקחת סיכונים מיותרים, בלי לקפוץ אל בורות ללא תחתית ובלי להפסיד בנקל את כל מה שהרווחנו בעמל כה רב במשך שנים רבות. איך עושים זאת? מיד תגלו.

קורס שוק ההון הבורסה תפסה את מקומה בחיים של רבים מאיתנו – ישנם אנשים אשר משקיעים בשביל הכנסה צידית נוספת, חלקם מנסים את מזלם ומתנהגים עם הבורסה כמו משחק הימורים – לוטו, או רולטה, ואחרים לוקחים את הנושא ברצינות והופכים אותו לעבודה יום יומית שבה הם עובדים שעות אחרי שעות. תהיה הסיבה אשר תהיה, דבר בעינו נשאר – עולם הבורסה הוא עולם מלא אפשרויות, וזה עולם שמאפשר לנו ליצור לעצמנו הזדמנות – הזדמנות להצליח.

על מנת שנוכל לרתום את כוחות השוק לטובתנו ולהצליח להתנהל בהם בצורה הנכונה, הקורס של שוק ההון - קורס בורסה באים לתת לנו מענה לצורך – במהלך קורס בורסה אנחנו יכולים ללמוד את כל הכלים, כמו גם את הידע התיאורטי, שאנחנו זקוקים לו על מנת לעסוק בתחום. ישנן הרבה דרכים שבהן מעבירים קורס בורסה, אך רק מעטים הם המקומות אשר נותנים לכל סטודנט את היחס הראוי לו בצורה של קורס בורסה פרטניים.

קורס בורסה בתוך "בוטיק אימון" נותן לכל תלמיד את ההזדמנות ללמוד קורס בורסה בצורה הטובה ביותר – עם המקצוענים ביותר בתחומם, בקצב ובהתאמה אישית ועם אפשרות להתנסות תוך כדי לימוד ביחד עם מדריכים בעלי ניסיון וותק רב – תוך כדי קורס בורסה מתנסים התלמידים במסחר בבורסה, הלכה למעשה! באמצעות לימודי בורסה בצורה הזאת ניתן להגדיל את הפוטנציאל להצלחה, וכך להגיע אל מחוז חפצנו יותר מהר ויותר בקלות, לצחוק כל הדרך אל הבנק ולחיות בעושר (ובאושר).

קורס מסחר בשוק ההון בורסה וקורס שוק ההון פותחים בפנינו צוהר אל עולם חדש נפלא – עולם שאנחנו יכולים לנצל לטובתנו האישית על מנת להגיע אל הכנסה שלא תבייש אף אדם ותאפשר לנו לחיות ברמת החיים כמו שתמיד רצינו – לא להחסיר מעצמנו דבר, לנסוע מתי שמתחשק לנו ולמעשה לעשות בדיוק את מה שאנחנו רוצים, מתי שאנחנו רוצים ואיך שאנחנו רוצים.

לימוד שוק ההון
חולם להיות משקיען גדול בשוק ההון? רוצה להפוך תחביב למקצוע? סביר להניח שלימודי השקעות בשוק ההון בדיוק בשבילך!
לימודי השקעות בשוק ההון הינו קורס המקנה יידע וכלים להתשלבות רכה בתחום שוק ההון והבורסה, בין אם מדובר ברצון להשקעה מקצועית ועיסוק בתחום, ובין אם מדובר בתחביב.

אפיק  הינה מכללה מובילה בתחום לימודי שוק ההון והבורסה, ומספקת לימודי השקעות בשוק ההון המתאים לכל אדם, בכל גיל ומכל מין, כך שאם ברצונכם לקבל פרטים נוספים על לימודי הקורס או לחלופין להירשם לקורס, כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים ולקבל תשובות מנציגי מכללת אפיק.

שיטות הלימוד במכללת אפיק
אפיק  מתאימה את שיטות הלימוד שלה לעם ולצרכיו ופיתחה שני מסלולים מתקדמים וייחודים ללימודי שוק ההון, כדלקמן:

שיטת "אחד על אחד"
בשיטה זו שבעצם אומרת, לימוד של תלמיד אחד מול מדריך אחד , מקבל התלמיד ליווי אישי וצמוד לאורך כל הקורס ומשם כך, יוכל להשתלב בתחום במהירות ובקלות. שיטת "אחד על אחד" מתאימה לרוב לאנשים שרוצים לקבל ידע רחב על שוק ההון תוך זמן קצר.

כיתות מצומצמות 
בשיטות העתיקות יותר ללימודי לימודי השקעות בשוק ההון, היו מלמדים המדיכים בכיתות מרובות תלמידים,
לעיתים עד 40 תלמידים בכיתה, דבר שהיה גורם לחוסר ריכוז אצל תלמידים רבים ואי שליטה מלאה בחומר. באפיק  הבינו שהדרך להצלחה היא בשיטת לימוד אישית ופתחו את קורס אימון בוטיק אישי אשר מתנהל בכיתות מצומצמות של עד 8 תלמידים בכיתה ובכך הופך לבעל יתרון עצום.

קורסי שוק ההון נמשכים כ-3 חודשים ומתבצעים לרוב במפגשים חד שבועיים במתכונות של בוקר/ערב.
במהלך הקורס יילמדו התלמידים תחומים רבים הנוגעים לשוק ההון שבניהם: ניהול תיקי השקעות, שיטות ייבוא וייצוא, מהי בורסה, מבוא לשוק ההון ועוד.

היתרונות בלימודי השקעות בשוק ההון
שוק ההון הינו תחום מאוד רחב ומאוד מתפתח וצפוי לו עוד הצלחה והתפתחות רבה בעתיד. כך, שכל מי שרוצה לקחת חלק בלימודי שוק ההון הדור הבא יוכל כבר היום לעשות זאת, כי למה לדחות למחר מה שאפשר לעשות היום?
כמו כן, בשל הביקוש הרב לתחום, כך גם מקומות התעסוקה רבים, מה גם שבתחום שוק ההון ניתן למצוא עבודות מגוונות כשכירים ו/או לעסוק בתחום כעצמאיים לכל דבר.

יתרון נוסף ללימודי השקעות בשוק ההון הינו הכלים והידע הרב שרוכשים בוגרי הקורס ממדריכים מנוסים ומקצועיים, דבר שלא יוכלו לקבל בלמידה עצמית, וכבר לאחר הקורס יוכלו להשתלב בעבודות השונות המוצעות בשוק.


קורס בורסה
חולם לעשות שינוי חד במצבך הכלכלי?
חולם לקנות כל מה שאי פעם חלמת עליו?
חולם להפסיק להתגלגל מחודש לחודש ולהתחיל לחיות ברווחה?
אם אתה מעוניין להתחיל להיכנס לעולם שוק ההון
קורס בורסה במכללת אפיק הוא ההזדמנות של להצליח בגדול!
קורס בורסה – למי הוא מיועד?

קורס בורסה הינו קורס שנועד לכלל האוכלוסייה ומטרתו הינה להקנות מידע וכלים בתחום הבורסה, שוק ההון והמסחר. ניתן לראות שבשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מוצאים עניין בשוק ההון והבורסה , לא רק משקיעים ואנשי עסקים אלא גם אנשים מן היישוב שמחפשים להגדיל את הכנסתם ולנהל את כספם בעצמם.

למה לקחת קורס בורסה?
עולם הבורסה הוא עולם מלא אפשרויות, זהו עולם שמאפשר לנו ליצור לעצמנו הזדמנות – הזדמנות להצליח. עם זאת, רק הכרות מעמיקה ומקיפה עם נושא הבורסה יכולה לאפשר לנו לעסוק בתחום בלי לקחת סיכונים מיותרים, בלי לקפוץ אל בורות ללא תחתית ובלי להפסיד בנקל את כל מה שהרווחנו בעמל כה רב במשך שנים רבות.

על מנת שנוכל לרתום את כוחות השוק לטובתנו ולהצליח להתנהל בהם בצורה הנכונה, קורס בורסה באים לתת לנו מענה לצורך – במהלך הקורס אנחנו יכולים ללמוד את כל הכלים המעשיים, כמו גם את הידע התיאורטי, שאנחנו זקוקים לו על מנת לעסוק בתחום. ישנן הרבה דרכים שבהן מעבירים קורס בורסה, אך רק מעטים הם המקומות אשר נותנים לכל סטודנט את היחס הראוי לו בצורה של קורסים פרטניים.

אז למה קורס בורסה באפיק פיננסים?
אפיק  הינה המכללה המובילה בארץ שמספקת קורס בורסה למתחילים ומתקדמים ברמה הגבוהה ביותר ובאמצעות מדרכי אימון מהשורה הראשונה בתחום.
אפיק  היא בוטיק אימון ייחודי לפרקטיקה בשוק ההון אשר הוקם על ידי אלי קאופמן, סוחר ותיק ומנוסה בשווקים הפיננסיים, מומחה תקשורתי מוביל אשר פרסם טורים ומדריכים מקצועיים בתחום ומעניק מניסיונו הרב באופן אישי וחם לתלמידיו.

בשיטת הבוטיק של מכללת אפיק  תקבל:
כיתות קטנות של עד שמונה משתתפים - בכיתה קטנה יש לסטודנט יכולת טובה יותר לשאול שאלות ולקבל עליהם תשובה.
אווירה חמה - מכיוון שהכיתה אינטימיות. כל הנוכחים בשיעור מכירים את החברים והחברות שלומדים איתם בכיתה, מחליפים טלפונים ואף יוצרים קשרים עסקיים.
המנכ"ל מלווה אותך מא עד ת - רק בקורס בורסה באפיק , המנכ"ל מלמד אותך מהשיעור הראשון עד לשיעור האחרון , המרצים לא מתחלפים וכך נשמרת אחידות ורצף בשיעורים.
ללא ניגוד אינטרסים - אפיק פיננסים אינה עובדת עם אף בית השקעות או בית מסחר זה או אחר וכך שומרת על האובייקטיביות, הבידול והייחודיות.

אפשרות ללימודים אחד על אחד ולימודי און ליין.
אפיק  עושה שימוש במערכות מסחר מתקדמות ותוכנות ייחודיות המאפשרות חיבור לזירות הסחר בארץ ובעולם בזמן אמת אך יחד עם זאת מעניק שיטת לימוד אקסלוסיבית ואישית שלא תמצאו בשום מכללה או סדנא בשוק.

מכללת אפיק  - מרכז ללא ניגוד אינטרסים
אחד הכלים השכיחים והחשובים שלומדים בקורס בורסה פרט לבחירת מוסד הלימודים הינו היכן לפתוח חשבון למסחר לאחר קורס בורסה. למעשה, קיימים היום מוסדות לימוד רבים של קורס בורסה שבאמצעותם ניתן ללמוד קורס בורסה ואף לפתוח חשבון למסחר בבורסה אך הדבר גורם לניגוד עניינים ולמוקש משמעותי בלויאליות של מוסד הלימודים אותו בחרת בכדי לעבור קורס בורסה.
קורס בורסה טוב ייעשה ויועבר לרוב אצל מוסד לימודים שמצד אחד דורש כסף עבור העברת החומר והלימוד אצלו ומצד שני מחויב לסטודנט העובר קורס בורסה אצלו להצלחה בהמשך הדרך.קורס בורסה במוסד ללא ניגוד אינטרסים יאפשר סיכויי הצלחה גבוהים יותר לסוחר מתחיל הבא מלימודי שוק ההון ובשווקים הפיננסים בכלל.

קורס בורסה פותחים בפנינו צוהר אל עולם חדש נפלא
עולם שאנחנו יכולים לנצל לטובתנו האישית על מנת להגיע אל הכנסה שלא תבייש אף אדם ותאפשר לנו לחיות ברמת החיים כמו שתמיד רצינו – לא להחסיר מעצמנו דבר, לנסוע מתי שמתחשק לנו ו לעשות בדיוק את מה שאנחנו רוצים, מתי שאנחנו רוצים ואיך שאנחנו רוצים.

רוצה להתחיל להרוויח כסף בבורסה ולחיות את החלום? צור קשר כבר עכשיו ותקבל סדרת טיפים ופגישה עם יועץ שיתאים לך את התוכנית הייחודית לך.
 
>> לימודי נדל"ן

קורס השקעות נדל"ן
הביקוש לקורס השקעות נדל"ן בארץ הולך וגובר אך לפני שתחליטו איזה סוג לימודים אתם רוצים או חושבים שכדאי לכם ללמוד חשוב שתכירו חלק מהתחומים הקיימים בשוק.

לימודי השקעות בנדלן- תחום ההשקעות בנדלן הינו תחום גדול ורחב אך יש לשים לב לפני הרשמה לקורס מסוג זה למספר דברים.
ראשית, בקורס השקעות נדלן חשוב שילמדו אתכם את הנושא הפרקטי. חומר תיאורתי, כמו בכל תחום, יש בלי סוף. קורס נדלן טוב זה קורס שמוציא אותך לשטח ומייסם איתך את הכלים שלמדת. כמו בכל לימודי נדל"ן השקעות, אם אתה מיישם, אתה מצליח וקח בחשבון שייתכן שתצטרך סכום התחלתי גדול בכדי להתחיל להשקיע.

לימודי השקעות במניות- תחום ההשקעות בשוק ההון צובר תאוצה ותנופה אדירה. שכירים רבים מגלים היום, בעידן האינטרנט, שגם הם, בכספם הפרטי והאישי, אפילו עם סכומים מעטים יחסית, יכולים לייצר לעצמם הכנסה נוספת. בקורס השקעות במכללת אפיק למדו מסחר במניות, מדדים תעודות סל, מסחר בשוק הישראלי ובשוק האמריקאי. בקורס השקעות באפיק  לא רק תלמד, אלא תיישם באמצעות שימוש בחדר המסחר של המרכז. אצלינו, ילוו אותך מהשיעור הראשון עד האחרון ביחס אישי ובכיתות קטנות.

לימודי השקעות במט"ח- הייתרון הגדול בהשקעות במט"ח זה עניין המינוף אך עם זאת, זה גם החיסרון. רוב הסוחרים נכשלים במסחר בשוק זה מהסיבה הפסיכולוגית. התמודדות עם רווח והתמודדות עם הפסד הינם מרכיב חשוב בכל תחום של לימודי שוק ההון והשקעות אך בפרט במסחר במט"ח וזאת לאור העובדה ששוק זה מהיר יותר, אכזרי יותר ונדיב יותר.

לסיכום, החלטת לעבור קורס לימודי השקעות בחר את המקום בהתאם לכיס ולמטרה. אם אין לך מספיק כסף, למד מסחר במט"ח שם יש מינוף, אם יש לך הרבה כסף, חפש קורס השקעות בנדלן או קורס השקעות במניות אם סתם אתה מעוניין ללמוד תחום מעניין אחר, שלח עכשיו שם וטלפון, למכללת אפיק , ונשמח לעזור לך למצוא את מסלול הלימוד המתאים והנוח לך ביותר.

כך או כך, שיהיה המון בהצלחה!


קורס נדל"ן למתחילים
קורס נדל"ן למתחילים הינו, כיום, אחד הקורסים המבוקשים ביותר בארץ. קורס זה ידוע ככלי רב עוצמה ליודע להשתמש בו למטרה אישית. קורס זה נמצא כיום במצב של ביקוש הולך וגובר מצד ציבור רחב ומצד אוכלוסיות בעלות רמה סוציו-אקונומית שונה וכיום, ידוע לכול, שבכדי לעבור קורס זה, אין צורך בידע סטטיסטי, כלכלי, מקצועי או טכני למעשה, אין צורך ברקע כלל בכדי להתחיל ואף לעבור קורס נדל"ן למתחילים ובהצלחה.

קורס נדל"ן למתחילים נחשב אם כן לאחד הקורסים המעשיים והפרקטיים, אם יודעים לבחור את המוסד הנכון ביותר מכיוון שהקורס  מעניק (שוב, אם יודעים לבחור את המוסד הנכון לעבור בו קורס נדל"ן למתחילים) כלים מעשיים ופרקטיים המביאים כל אדם מן השורה לכדי מסחר עצמאי ואישי המאפשר לו לייצר הכנסה נוספת או עקרית כבר לאחר סיום הקורס ולכן הביקוש הרב.

למעשה, לציבור רחב נמאס מנושאים וחומרים יבשים, ריאלים ולא מעשיים. הציבור כיום, פרט לכך שמעוניין להרחיב את ידיעותיו, רוצה ללמוד דבר מה מעשי ופרקטי ולא לחמם את הכיסא ואת המח בעוד מידע לא שימושי ולא מעשי ולכן בוחרים רבים מעדיפים ללמוד קורס נדל"ן למתחילים  לפני קורסים רבים אחרים.

קורס זה נחשב לחובה לפני שנכנסים לעולם של מסחר סנדל"ן והשקעות. בעזרת הקורס, לומד הסוחר והמשקיע לעתיד, את כללי המשחק בשוק, איך מוצאים נכס, עם מי מדברים, היכן בודקים, ממה להיזהר בעסקאות נדל"ן ובעיקר כשמתחילים, איך לעבוד עם מתווכים, איך למצוא מימון ועוד מודלים רבים אחרים המאפשרים למשקיע להתחיל להיפתח לצוהר של עולם מלא בהזדמנויות עסקיות רבות ללא שום קשר לסכום ההתחלתי אותו הוא מעוניין להשקיע.

עם זאת, קיימת חשיבות רבה לבחירת המוסד בו מחליטים לעבור קורס נדל"ן למתחילים משום שקורס התחלתי זה, מרכז בתוכו, לרוב, ציבור המעוניין להתחיל את דרכו בהשקעה בנדל"ן ולכן, אם הכיתה גדולה והטרוגנית מידי בקורס  יהיה קשה למשקיע המתחיל  להשתלב בכיתה, לשאול שאלות, לעמוד על יכולותיו ולהיטמע בעולם הקסום של נדל"ן.

לסיכום, קורס נדל"ן למתחילים מבוקש כיום מאוד.
הקורס הינו חובה לפני כניסה ולמידה של עולם העסקים הרחב והענק. והוא נחשב לקרש הקפיצה לעתיד מזהיר יותר.

רק במכללת אפיק, המכללה המובילה בארץ ללימודי שוק ההון ונדל"ן למתחילים.


קורס נדל"ן
תחום לימודי שוק ההון כיום הולך וצובר תאוצה רבה הן מצד משקיעים וסוחרים ותיקים והן מצד חברה צעירים ומבוגרים כאחד שאינם עברו תהליך קורס נדל"ן ולמעשה לא נגעו בתחום מעולם. תחום לימודי  הנדל"ן מעניין כידוע את כולם מכיוון שלאחר לימודי קורס נדל"ן ניתן לייצר הכנסה נוספת או עיקרית דרך הבית, בישיבה במשרד, או בחוף הים והדבר מדרבן רבים לעבור קורס נדל"ן בכדי להשיג מטרה זו. הטעות הגדולה ביותר של ציבור זה, היא מחשבה שניתן לעבור תהליך של לימודי קורס נדל"ן בלי לשלם.

לימודי קורס נדל"ן ללא תשלום קיימים היום בווריאציות שונות ומשונות ו"מאפשרות" לך, כביכול להרוויח כסף מבלי לשלם אפילו שקל אחד על החומר שאתה לומד. הדרך עליה אני מדבר היא לימודי קורס נדל"ן באמצעות פורומים למיניהם. פורומים ללימודי קורס נדל"ן למינהם אשר מאפשרים לך ללמוד קורס נדל"ן ללא תשלום באמצעות "אנליסטים" או יודעי ונותני דעה למניהם.

תהליך לימודי קורס נדל"ן באמצעות הפורומים לנדל"ן ,נעשה באופן הנ"ל עובד באופן הבא: הגולש שואל שאלה, ומיד, מהצד השני, מגיע אדם בר דעת ונותן לו ניתוח מקיף "ומדויק" על אותה השקעה שלפניו, אותו אדם ,לתומו, לא רק שחושב שכך לומדים נדל"ן, מצלם את הדברים ומיישם בהמשך, אלא כבר באותו הרגע, מבצע את העסקה ולרוב, מפסיד את מיטב כספו.

אני כותב שורות אילו משום שפנתה אלינו בחורה, ממש חמודה, שמעוניינת לעבור תהליך של לימודי קורס נדל"ן אצלנו לאחר המלצות שקיבלה, וזאת לאחר שהפסידה בהמלצות "משקיעים ויזמים" בפורומים למיניהם  מאות אלפי שקלים. חשוב להדגיש, אנני בשום אופן אומר שכל הפורומים בעייתים אלא שבהחלט, בתור אדם שרוצה לעבור תהליך של לימודי קורס נדל"ן, עליך לשים לב להיכן אתה שולח את שאלותיך ומהיכן אתה מקבל חוות דעת בנוגע ללימודי קורס נדל"ן. קיימים פורומים ללימודי קורס נדל"ן נהדרים בתחום. פורמים להם יש מנהלים הגונים, ישרים ורצינים ובפורומים אלה תוכלו לשאול שאלות אך חשוב לזכור, לימודי קורס נדל"ן יעשו במקום בו לומדים ולא במקום בו מתיעצים, בדומה לפורום.

תשלום עבור לימודי קורס נדל"ן, יאפשר לך לקבל, במידה ובחרת מקום טוב ללימודי קורס נדל"ן, את החומר המעשי והטוב ביותר עבורך ללא ניגודי עניינים וללא "לכלוך" בהמלצות ובעצות. אולי תצטרך להוציא כסף ללימודי קורס נדל"ן אך בטווח הארוך, לאחר לימודי קורס נדל"ן, סביר להניח שהכסף יחזור ובגדול!


קורס יזמות נדל"ן
חולם להיות משקיע גדול בנדל"ן? רוצה להפוך תחביב למקצוע? סביר להניח ש- קורס יזמות בנדל"ן ההון במכללת אפיק הינו הקורס בדיוק בשבילך!

קורס יזמות בנדל"ן הינו קורס המקנה יידע וכלים בכדי ליצור שילוב מהיר ואיכותי בתחום יזמות בנדל"ן, בין אם מדובר ברצון להשקעה מקצועית ועיסוק בתחום, ובין אם מדובר בתחביב.

אפיק הינה המכללה המובילה בתחום לימודי שוק ההון ויזמות בנדל"ן, ומספקת קורס השקעות יזמות בנדל"ן המתאים לכל אדם, בכל גיל ומכל מין, כך שאם ברצונכם לקבל פרטים נוספים על לימודי הקורס או לחלופין להירשם לקורס, כל שעליכם לעשות הוא רק להשאיר פרטים ולקבל תשובות מנציגי מכללת אפיק.

שיטות הלימוד במכללת אפיק
אפיק  מתאימה את שיטות הלימוד שלה לעם ולצרכיו ופיתחה שני מסלולים מתקדמים וייחודים ללימודי שוק ההון, כדלקמן:
שיטת "ליווי עד העסקה הראשונה" -  בשיטה זו שבעצם אומרת, לימוד של תלמיד אחד מול מדריך אחד , מקבל התלמיד ליווי אישי וצמוד לאורך כל הקורס ומשם כך, יוכל להשתלב בתחום במהירות ובקלות. שיטת "אחד על אחד" מתאימה לרוב לאנשים שרוצים לקבל יידע רחב על יזמות בנדל"ן תוך זמן קצר.

כיתות מצומצמות – בשיטות העתיקות יותר ללימודי קורס יזמות בנדל"ן, היו מלמדים המדיכים בכיתות מרובות תלמידים, לעיתים עד 40 תלמידים בכיתה, דבר שהיה גורם לחוסר ריכוז אצל תלמידים רבים ואי שליטה מלאה בחומר. במכללת אפיק  הבינו שהדרך להצלחה היא בשיטת לימוד אישית ופתחו את קורס יזמות בנדל"ן  אשר מתנהל בכיתות מצומצמות של עד 10 תלמידים בכיתה ובכך הופך לבעל יתרון עצום.

קורסי יזמות בנדל"ן נמשכים כ-3 חודשים ומתבצעים לרוב במפגשים חד שבועיים במתכונות של בוקר/ערב. במהלך הקורס יילמדו התלמידים תחומים רבים הנוגעים לשוק ההון שבניהם: ניהול תיקי השקעות, מהי השקעה נדלנ"ית, מבוא יזמות בנדל"ן ועוד וכמו כן, כניסה ניתוח עסקאות ובדיקת כדאיות השקעה לפי אזורים ונכסים.

היתרונות בלימודי קורס השקעות ביזמות נדל"ן
שוק הנדל"ן הינו תחום מאוד רחב ומאוד מתפתח וצפוי לו עוד הצלחה והתפתחות רבה בעתיד. כך, שכל מי שרוצה לקחת חלק בלימודי הדור הבא יוכל כבר היום לעשות זאת, כי למה לדחות למחר מה שאפשר לעשות היום?

כמו כן, בשל הביקוש הרב לתחום, כך גם מקומות התעסוקה רבים, מה גם שבתחום יזמות בנדל"ן ניתן למצוא עבודות מגוונות כשכירים ו/או לעסוק בתחום כעצמאיים לכל דבר ואף בתור מתווכים.

יתרון נוסף ללימודי קורס יזמות בנדל"ן הינו הכלים והידע הרב שרוכשים בוגרי הקורס ממדריכים מנוסים ומקצועיים, דבר שלא יוכלו לקבל בלמידה עצמית, וכבר לאחר הקורס יוכלו להשתלב בעבודות השונות המוצעות בשוק.