איל מקיאג'
מסלולי לימוד: קורסי איפור מקצועי
מיקום בארץ: סניפים בירושלים, ת"א, בני ברק, באר שבע וחיפה.
מכללת איל מקיאג' מדורגת במקום הראשון, כבית הספר המוביל והטוב ביותר למקצועות האיפור והקוסמטיקה ע"פ סקר "ידיעות אחרונות", כבר 3 שנים ברציפות.
מכללת איל מקיאג'

לימודי איפור במכללת איל מקיאג', הם לימודים כיפיים, עשירים בצבע ומלאים בהשראה, המשלבים ביעילות בין חומרים תיאורטיים מגוונים ובין התנסות מעשית מרובה. 

השיעורים מכילים תכנים ייחודים הבלעדיים למכללת איל מקיאג' ומועברים על ידי מיטב המרצים והמאפרים המקצועיים בארץ. בין אם את מתעניינת בלימודי קורס איפור כדי להיות המאפרת הפרטית של עצמך ובין אם בחרת להתמחות באיפור ביוטי, פאשן או ספיישל אפקטס, קורס איפור במכללת איל מקיאג' הינו הקורס היסודי, המקיף והיצירתי ביותר שתוכלי למצוא. בין הנושאים הנלמדים בקורסי האיפור השונים: לימוד איפור כלות ומלוות, איפורי ערב ואירוע, איפור לתצוגות אופנה והפקות, איפור טלוויזיה, איפור במה ותיאטרון, איפור אפקטים וקולנוע, ציורי גוף ועוד... 

אם את יצירתית, אוהבת אסתטיקה וצבעים ונהנית מעולם האיפור והאופנה, קורס איפור מקצועי במכללת איל מקיאג' הוא הזדמנות מצוינת להפוך אהבה למקצוע. בתור המאפרת הפרטית של עצמך, תוכלי לשדרג את מראך ומראה הסובבים אותך, להדגיש את היופי שבך ולטשטש את הדברים שאת פחות אוהבת.
 
כמאפרת מקצועית עובדת, תתלווי לאנשים ברגעים השמחים והמרגשים יותר בחייהם ותזכי לעבוד באווירה חיובית, נעימה ואוהדת. לימודי איפור במכללת איל מקיאג' יכשירו אותך להתמודד עם כל סוגי האיפורים הקיימים בתחום ויעודדו אותך למצוינות ויסודיות, בדגש על אווירת לימודים חמה ותומכת. 

בנוסף למכללות ללימודי איפור מקצועי, לאיל מקיאג' 26 סניפי חנויות ברחבי הארץ, בהן נמכרים מגוון מוצרי איפור ומועברות סדנאות איפור שונות. בוגרי המכללה המצטיינים יכולים להשתלב בעבודה ברשת החנויות כמאפרים מקצועיים, בתפקידי הדרכה במכללה ועוד. 

מכללת איל מקיאג' מדורגת במקום הראשון, כבית הספר המוביל והטוב ביותר למקצועות האיפור והקוסמטיקה ע"פ סקר "ידיעות אחרונות", כבר 3 שנים ברציפות.