קול הספורט
מסלולי לימוד: קורס תקשורת ספורט
מיקום בארץ: תל אביב
תמיד חלמתם להחזיק מיקרופון ולשדר משחקים ישר מהמגרש? להריח את הדשא ולדווח לצופים מה קורה? רוצים לכתוב בעיתון או באינטרנט ולא יודעים מאיפה להתחיל? הגעתם למקום הנכון! בואו נעשה דיל: אתם תביאו את הכישרון ואת הרעב להצליח, אנחנו נספק את הכלים המקצועיים ואת הקשרים! לקול הספורט שיתופי פעולה עם כלי התקשורת המובילים, מנהל הקורס עמית הורסקי שולח את המצטיינים לראיונות עבודה עם המלצה חמה ומשם הכל תלוי בהם. אז קדימה, בואו להרים את המסך!
קול הספורט

בית הספר קול הספורט נוסד על ידי שדר ומגיש הספורט עמית הורסקי ומנוהל מקצועית על ידי רותם ישראל, במטרה להכשיר את הסטודנטים לעבודה מעשית בכל ענפי התקשורת: טלוויזיה, רדיו, עיתונות כתובה ואינטרנט. קורס בוקר מתקיים בימי שישי בין השעות 9:00-13:30 וקורס ערב בימי רביעי בין השעות 17:00-21:30 בבית ציוני אמריקה בת"א. בנוסף, נצא לשטח לסדנאות שידור והגשה, לסדנה מול מצלמה, לסדנה להכנת כתבת טלוויזיה, נבקר באימונים של קבוצות ונערוך כתבות בחדרי עריכה. 

הלימודים בהיקף של 100 שעות אקדמיות ומועברים באופן חוויתי ודינמי על ידי בכירי עיתונאי הספורט: רותם ישראל, עמית הורסקי, מירי נבו, אבי מלר, עמרי אפק, לי נוף, רז אמיר, אהרל'ה ויסברג, יניב טוכמן, משה סגל ועוד.

בקול הספורט מסייעים לסטודנטים המצטיינים במציאת עבודה ועשרות מבוגרינו עובדים בכלי התקשורת המובילים: ערוץ הספורט, וואן, צ'רלטון, וואלה!, ידיעות אחרונות, וויינט, ישראל היום, מעריב, קשת, רשת ועוד.

תכני הלימוד:
תרגול מעשי של שידורי ספורט במגרשים, עבודה מעשית באתרי אינטרנט, שיעור באולפני וואן, כתיבה ועריכה עיתונאית, תחקיר עיתונאי, ההבדלים בין סוגי כתבות, עריכת תוכן, עבודת השדר הראשי, עבודת שדר הקווים, סדנאות של הגשה ושידור בטלוויזיה וברדיו, סדנה מעשית של כתיבה ועריכה עיתונאית, סדנה של עבודה מול מצלמה, עיתונות ספורט בעידן הדיגיטלי, הכנת כתבות לטלוויזיה ולרדיו, הפקה ועריכה של תכניות ספורט במדיות השונות, סגנונות שידור, מאחורי הקלעים ועוד.

* הקורס מוכר לשימוש בכספי הפיקדון לחיילים משוחררים.
* הקורס מעניק נקודות זכות לתואר ראשון בתקשורת באוניברסיטת אריאל.
* הקורס מוכר על ידי הוועד האולימפי בישראל לפרויקט 'היום שאחרי'.
* תאריך פתיחת הקורס הקרוב: 27.9.2019 ימי שישי מסלול בוקר בין השעות 9:00-13:30.