קול הספורט
מסלולי לימוד: קורס תקשורת ספורט
מיקום בארץ: תל אביב
תמיד חלמתם להחזיק מיקרופון ולשדר משחקים ישר מהמגרש? להריח את הדשא ולדווח לצופים מה קורה? רוצים לכתוב בעיתון או באינטרנט ולא יודעים מאיפה להתחיל? הגעתם למקום הנכון! בואו נעשה דיל: אתם תביאו את הכישרון ואת הרעב להצליח, אנחנו נספק את הכלים המקצועיים ואת הקשרים! לקול הספורט שיתופי פעולה עם כלי התקשורת המובילים, מנהלי הקורס, עמית הורסקי ורותם ישראל, שולחים את המצטיינים לראיונות עבודה עם המלצה חמה ומשם הכל תלוי בהם. אז קדימה, בואו להרים את המסך!
קול הספורט


בית הספר קול הספורט נוסד ב-2013 על ידי עמית הורסקי ומנוהל מקצועית על ידי רותם ישראל, במטרה להכשיר את הסטודנטים לעבודה מעשית בכל ענפי התקשורת: טלוויזיה, רדיו, עיתונות כתובה ואינטרנט. הקורס מתקיים בימי שישי בין השעות 9:00-13:30 בבית ציוני אמריקה בת"א. במהלך הלימודים נצא לשטח לסדנאות שידור והגשה, לסדנה מול מצלמה, לסדנה להכנת כתבת טלוויזיה, נראיין ספורטאים ומאמנים, נלמד קריינות, נערוך כתבות בחדרי עריכה ועוד. 

הלימודים בהיקף של 100 שעות אקדמיות ומועברים באופן חוויתי ודינמי על ידי בכירי עיתונאי הספורט: רותם ישראל, עמית הורסקי, אבי מלר, שי האוזמן, יהונתן כהן, לי נוף, רז אמיר, אהרל'ה ויסברג, יניב טוכמן ועוד.

בקול הספורט מסייעים לסטודנטים במציאת עבודה ויותר מ-100 מבוגרינו השתלבו בהצלחה בכלי התקשורת המובילים: ערוץ הספורט, ONE, וואלה!, ידיעות אחרונות, YNET, ישראל היום, ספורט1, מעריב, קשת, רשת ועוד.

תכני הלימוד:
תרגול מעשי של שידורי ספורט במגרשים, עבודה מעשית באתרי אינטרנט, שיעור באולפני ONE, כתיבה ועריכה עיתונאית, תחקיר עיתונאי, ההבדלים בין סוגי כתבות, עריכת תוכן, עבודת השדר הראשי, עבודת שדר הקווים, סדנאות של הגשה ושידור בטלוויזיה וברדיו, סדנה מעשית של כתיבה ועריכה עיתונאית, סדנה של עבודה מול מצלמה, עיתונות ספורט בעידן הדיגיטלי, הכנת כתבות טלוויזיה, הפקה ועריכה של תכניות ספורט במדיות השונות, סגנונות שידור, מאחורי הקלעים ועוד.

* הקורס מוכר לשימוש בכספי הפיקדון לחיילים משוחררים.
* הקורס מעניק נקודות זכות לתואר ראשון בתקשורת באוניברסיטת אריאל.
* תאריך פתיחת הקורס הקרוב: 24.4.2020 ימי שישי מסלול בוקר בין השעות 9:00-13:30.