קידום בגרויות
מסלולי לימוד: השלמת בגרויות בכל המקצועות!
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
קורסי ההכנה לבגרות של קידום - פשוט להצליח!
קידום בגרויות

קורסי ההכנה לבגרות של קידום - פשוט להצליח! תפיסת לימוד חדשנית בשילוב אסטרטגיות למידה וכלים מתקדמים הנשענים על יסודות הוראה איתנים ומורים מהשורה הראשונה – כל אלו מבטיחים לכם את ההכנה הטובה והנכונה ביותר למבחני הבגרות.

למה קורס הכנה לבגרות בקידום הינו הקורס המתקדם ביותר?

אדפטיביות: התאמת תוכניות הלימוד לשינויים בעולם הבגרויות – אצלנו אין הפתעות!

מחלקת המחקר והפיתוח בקידום עוקבת באופן שוטף אחר המגמות והשינויים החלים בתוכניות הלימוד של משרד החינוך והבחינות. כל חומרי הלימוד החל מתכני שיעורים ועד שיטות הלמידה וערכת הספרים, הינם העדכניים ביותר ומדמים בצורה הטובה ביותר את בחינת הבגרות.

כלי לימוד מתקדמים
בקידום פיתחנו כלי לימוד מתקדמים וייחודיים המלווים את התלמידים במהלך הקורס ומאפשרים תהליך למידה אפקטיבי לצד שיפור חוויית הלמידה. מחקרים רבים מראים כי שימוש בכלי לימוד טכנולוגיים המאפשרים הצגה ויזואלית- משפרת באופן משמעותי את חווית הלמידה ואת יעילותה.

לוח חכם
בקורסי מתמטיקה, צוות ההוראה מלמד באמצעות לוח חכם המאפשר הצגת חומרי הלמידה באופן ויזואלי, גמיש ודינאמי. כל החומר שנכתב על גבי הלוח על ידי המורה נשלח לתלמידים בסוף השיעור באופן דיגטלי.

אתר GOOL
רק בקידום - במסגרת קורסי בגרות במתמטיקה מקבלים התלמידים חומרי לימוד ותרגול נוספים באמצעות גישה לאתר GOOL  בו סרטוני וידאו מלווים בהסבר קולי במטרה לסייע במהלך הקורס.
חומרים אלו כוללים בין היתר את הסוגיות הבאות:
•    תרגול אונליין – מתאפשר בכל זמן ובכל מקום
•    טיפים ללמידה לבחינה
•    היכרות עם המבנה הנדרש לכתיבת תשובה מלאה כולל דוגמאות משאלות ותשובות של בחינות העדכניות ביותר
•    הצגת פתרון מלא של בחינות בגרות והתייחסות לדרך הפתרון

 -   E.Teacher איתך בכל מקום ובכל זמן!
עם ממשק חדשני לתרגול בלייב על לוח דיגיטלי התלמידים שלנו לא לבד, גם כשהם בבית. בקורסי המתמטיקה של קידום אנו מעמידים לרשות התלמידים מורה אונליין שיכול להשיב על שאלות ולסייע בלמידה לקראת הבחינה. אנו הופכים את המורה לזמין לכם גם כשאתם בבית.

נבחרת המורים בקידום
בקידום תפגשו את טובי המורים בישראל בהכנה לבחינות הבגרות, תוכלו להנות מניסיונם העשיר, מקצועיות חסרת פשרות וכן לזכות בליווי אישי ומקצועי עד להצלחה בבחינה.

 

בוא לבחור את המסלול שלך
בקידום מסלולי לימוד מבגרות אחת ועד בגרות מלאה. צוות היועצים המקצועי של קידום עומד לרשות התלמידים במטרה לסייע בקבלת החלטה מושכלת כיצד להשקיע במאמץ לקראת קבלת תעודת הבגרות ו/או הלימודים האקדמאיים.
>> קבוצת קידום- רקע כללי

קבוצת קידום הינה קבוצת ההשכלה הפרטית המובילה בארץ. הקבוצה מחזיקה במותגים "קידום" ו- "Wall Street"- בית הספר לאנגלית המוביל בעולם. לקידום ניסיון דידקטי מצטבר רב שנים, צוות מורים ומדריכים מהשורה הראשונה וסל מוצרים העשיר ביותר המוצע כיום בישראל, והכל- תחת קורת גג אחת.

קבוצת קידום  פועלת  מתוך שליחות וחזון למנף את החברה הישראלית ואת עולם ההשכלה בפרט; הערך העומד בבסיס כל אחת מפעילויות הקבוצה הוא מצוינות כמנוף חברתי. עשרות אלפי תלמידים ולקוחות עסקיים נהנים ממוצרי הקבוצה ומגשימים את השאיפה למצוינות אישית וחברתית.

קבוצת קידום מספקת מענה רחב לקהלי הלקוחות שלה במגזר הפרטי ובמגזר העסקי:
 
  • קורסים קבוצתיים או יחדניים במרכזי הלימוד של הקבוצה ובפריסה ארצית.
  • קורסים קבוצתיים או יחידניים בבית הלקוח- קורסים המתקיימים בבית הלקוח המותאמים למסגרת שעות הפעילות הנוחות לו.
  • הטבות ייחודיות לעובדי ארגונים ובני משפחותיהם