כל מוסדות הלימוד בתחום: לימודי תעודה
סמנו מוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר!
סמנו מוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר:
סמן
מיקום: רחובות,באר שבע, ירושלים, רעננה, רמת אפעל, חיפה
מכללת גישות פועלת במסגרת קבוצת גישות למצוינות שהוקמה ע"י ד"ר צבי ברק, מומחה לניהול ומדעי ההתנהגות. קבוצת גישות מובילה למעלה מ 30 שנה את התפיסה ששמה את האנשים במרכז: “האנשים עושים את ההבדל”. לימודי התעודה של מכללת גישות ילוו אתכם במיומנויות שתרכשו וישרתו אתכם בכל מעגלי החיים, עם למעלה מ 7000 בוגרים מובילים ומוערכים, הלימודים ב”מכללת גישות” הפכו כבר מזמן להצלחה בטוחה בתחומי ייעוץ ארגוני והנחיית קבוצות.
צור קשר
סמן
מגוון תוכניות הלימוד שלנו ומסלולי ההכשרה המקצועית, יפתחו בפניכם צוהר ויעניקו לכם את הידע והכלים המקצועיים להצלחה בעולם האמיתי.
צור קשר
סמן
מיקום: תל אביב
תמיד חלמתם להחזיק מיקרופון ולשדר משחקים ישר מהמגרש? להריח את הדשא ולדווח לצופים מה קורה? רוצים לכתוב בעיתון או באינטרנט ולא יודעים מאיפה להתחיל? הגעתם למקום הנכון! בואו נעשה דיל: אתם תביאו את הכישרון ואת הרעב להצליח, אנחנו נספק את הכלים המקצועיים ואת הקשרים! לקול הספורט שיתופי פעולה עם כלי התקשורת המובילים, מנהלי הקורס, עמית הורסקי ורותם ישראל, שולחים את המצטיינים לראיונות עבודה עם המלצה חמה ומשם הכל תלוי בהם. אז קדימה, בואו להרים את המסך!
צור קשר
סמן
מיקום: סניפים: אשדוד וירושלים
מכללת ברק - הבית של הרפואה הטבעית מזמינה אתכם להתרשם ממגוון הקורסים ברפואה משלימה. מכללת ברק משמשת "בית" חם לבוגריה. הלימודים מתקיימים באוירה משפחתית . במכללת ברק מרצים מובילים בעלי ניסיון רב וכישרון ללמד
צור קשר
סמן
מיקום: סניפים: רמת גן וראשון לציון
איקא הדרכות הינו ביה"ס ארצי למקצועות הקואצ'ינג והייעוץ האסטרטגי, הפועל מזה 18 שנה. מאז הקמתה הכשירה החברה מעל ל-8000 בוגרים בתחומי האימון והייעוץ.
צור קשר
סמן
מיקום: סניפים בכל הארץ!!
מכללה ללימודי נדל"ן משכנתאות ופיננסים, שיווק דיגיטלי, מסחר אלקטרוני ומכירות בואו ללמוד איתנו!
צור קשר
סמן
מיקום: תל אביב
היתרון המרכזי שלנו - כל כיתת לימוד מורכבת מ 12 תלמידים בלבד מה שמאפשר 100% יחס אישי לכל תלמיד ותלמיד וחיוני כל כך לרמת ריכוז גבוהה.
צור קשר
:מלאו פרטיכם, ובתי העסק שסימנתם יחזרו אליכם
* מאשר/ת את תקנון האתר
מאשר/ת קבלת דיוור
שלח