פסיכומטרי מור קורן - סניפים: נתניה ותל אביב!
מסלולי לימוד: קורס פסיכומטרי
מיקום בארץ: נתניה ותל אביב
פסיכומטרי אצל מור קורן - סניפים: נתניה ותל אביב!
פסיכומטרי אצל מור קורן - סניפים: נתניה ותל אביב
לעשות קורס פסיכומטרי או לא, זו כבר מזמן לא השאלה. לכולם ברור שכדי להצליח באמת בבחינה הפסיכומטרית, אין ברירה אלא להצטרף לחגיגה ולעשות קורס כמו כולם. השאלה היחידה שנותרה היא רק באיזה קורס לבחור מתוך ים הקורסים המוצעים לנו בכל פינה.

מניסיון של שנים על גבי שנים בתחום הפסיכומטרי ומשיחות ארוכות עם תלמידים, למדנו כי שלוש הנקודות החשובות ביותר בעיני התלמיד בקורס הפסיכומטרי הן גודל הכיתה, איכות המדריך ורמת העדכניות של חומר הלימוד. על נקודות אלו בדיוק מושתת קורס הפסיכומטרי שלנו – קורס הפסיכומטרי של "מור קורן".

בית הספר לפסיכומטרי של מור קורן הינו בית ספר פרטי, שהוקם בשנת 2006 במטרה להקנות לתלמידיו את הכלים הטובים ביותר הנחוצים לשם הצלחה בבחינה הפסיכומטרית. בית הספר שם דגש על שלושה היבטים עיקריים:

1. צוות מדריכים מיומן, המצטיין לא רק בבקיאותו המוחלטת בחומר הלימוד וביכולת ההוראה שלו, אלא גם ברגישותו ובסובלנותו כלפי התלמידים

2. יחס אישי לכל תלמיד ותלמיד, המתאפשר הודות לגודלן הקטן של כיתות הלימוד  כ-7-8 תלמידים בלבד בכיתה.

3. חומר הלימוד המקיף ביותר והעדכני ביותר, במור קורן תזכה לקבל את חומרי הלימוד המקצועיים ביותר, העדכניים ביותר והמקיפים ביותר, שיבטיחו את הצלחתך המרבית בבחינה הפסיכומטרית.
לפי השקפתו של בית הספר, רק הקפדה בלתי מתפשרת על שלוש הנקודות החשובות הללו תוכל להוביל את התלמידים להצלחה אמיתית ומשביעת רצון בבחינה הפסיכומטרית.

מור קורן, מייסד ומנהל בית הספר, הוא בעל תואר שני במדעי המחשב והמתמטיקה. הוא עוסק בתחום ההוראה למעלה מעשר שנים, ולימד במוסדות כמו אוניברסיטת בר אילן, מכללת תל אביב ומכללת שנקר.

מקום הלימודים
סניף תל אביב - דרך השלום 7 קומה 3 (ליד עזריאלי)
סניף נתניה - רחוב סמילנסקי 24, (חמש דקות הליכה מהתחנה המרכזית)

מתכונת הקורס
הקורס מורכב מ- 33 מפגשים במשך 12 שבועות:
23 שיעורים בני 5 שעות הדרכה ללימוד החומר לבחינה.
6 מפגשי תגבור בני 5 שעות בנושאים שהתלמיד חלש בהם.
4 מפגשי בחינות:  "סימולציות" שיבטיחו את הצלחתך המרבית בבחינה הפסיכומטרית.