כל מוסדות הלימוד בתחום: לימודי תעודה
סמנו מוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר!
סמנו מוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר:
סמן
מיקום: סניפים: אשדוד וירושלים
מכללת ברק - הבית של הרפואה הטבעית מזמינה אתכם להתרשם ממגוון הקורסים ברפואה משלימה. מכללת ברק משמשת "בית" חם לבוגריה. הלימודים מתקיימים באוירה משפחתית . במכללת ברק מרצים מובילים בעלי ניסיון רב וכישרון ללמד
צור קשר
סמן
מיקום: בכל הארץ
תראו, אם מצב האנגלית שלכם אפילו טיפה מפריע לכם, מה הטעם לחכות עם זה? אם תתחילו ללמוד אנגלית עכשיו, בעוד חודשיים, אחרי קורס אנגלית לא ארוך אבל חכם במיוחד, כל זה יכול כבר להיות מאחוריכם ותוכלו לפטפט חופשי באנגלית, עד שכולם יתחננו שתסתמו רגע. לא עדיף?
צור קשר
סמן
מיקום: תל אביב
היתרון המרכזי שלנו - כל כיתת לימוד מורכבת מ 12 תלמידים בלבד מה שמאפשר 100% יחס אישי לכל תלמיד ותלמיד וחיוני כל כך לרמת ריכוז גבוהה.
צור קשר
סמן
מיקום: ירושלים
הקורסים של מכללת IPC הינם קורסים ייחודיים ששמים דגש על הקניית כלים מעשיים לטובת הכשרה מעמיקה ולימוד יסודי בהתאמה מושלמת לדרישה בשוק העבודה.
צור קשר
סמן
מכללת חשב לחשבונאות היא המכללה היחידה העוסקת אך ורק בקיום קורסי הנהלת חשבונות ומיסים, מעל 32 שנים. כל עסק, כל חברה, כל יזם זקוקים להנהלת חשבונות ולייעוץ בנושא המיסים. אלה מקצועות נדרשים ביותר, ומבוקשים מאוד ע"י המעסיקים.
צור קשר
סמן
מיקום: סניפים: רמת גן וראשון לציון
איקא הדרכות הינו ביה"ס ארצי למקצועות הקואצ'ינג והייעוץ האסטרטגי, הפועל מזה 18 שנה. מאז הקמתה הכשירה החברה מעל ל-8000 בוגרים בתחומי האימון והייעוץ.
צור קשר
סמן
מיקום: סניפים: ת"א, חיפה, נתניה, ירושלים, רחובות ובאר שבע
האקדמיה לפיננסים שמה לעצמה למטרה להעניק ידע פיננסי איכותי תוך הקפדה על יחס אישי ורמת שירות מקצועית בלתי מתפשרת.
צור קשר
סמן
מיקום: רחובות,באר שבע, ירושלים, רעננה, רמת אפעל, חיפה
קורסים בתחום אימון ויעוץ אישי, הנחיית קבוצות, כישורי ניהול, וייעוץ ארגוני
צור קשר
סמן
מיקום: תל אביב
תמיד חלמתם להחזיק מיקרופון ולשדר משחקים ישר מהמגרש? להריח את הדשא ולדווח לצופים מה קורה? רוצים לכתוב בעיתון או באינטרנט ולא יודעים מאיפה להתחיל? הגעתם למקום הנכון! בואו נעשה דיל: אתם תביאו את הכישרון ואת הרעב להצליח, אנחנו נספק את הכלים המקצועיים ואת הקשרים! לקול הספורט שיתופי פעולה עם כלי התקשורת המובילים, מנהלי הקורס, עמית הורסקי ורותם ישראל, שולחים את המצטיינים לראיונות עבודה עם המלצה חמה ומשם הכל תלוי בהם. אז קדימה, בואו להרים את המסך!
צור קשר
סמן
מכללת ליאן – המרכז הישראלי לפיתוח מקצועי הוקם בשנת 2007, המכללה מציעה את מיטב הקורסים, בין אם לגמול השתלמות, לגמול מנהל או ללימודי תעודה. בקורסים שלנו מלמדים המרצים המובילים בתחומם, שיסייעו לכם לרכוש את הכלים ואת המיומנויות הדרושים להצלחה ולהתמודדות יעילה עם מצבים שונים ומורכבים בתחום עבודתכם. הקורסים שלנו רבים ומגוונים, ובעיקר חווייתיים.
צור קשר
סמן
מיקום: סניפים בכל הארץ!!
מכללה ללימודי נדל"ן משכנתאות ופיננסים, שיווק דיגיטלי, מסחר אלקטרוני ומכירות בואו ללמוד איתנו!
צור קשר
:מלאו פרטיכם, ובתי העסק שסימנתם יחזרו אליכם
* מאשר/ת את תקנון האתר
מאשר/ת קבלת דיוור
שלח