כל מוסדות הלימוד בתחום: לימודי תעודה
סמנו מוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר!
סמנו מוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר:
סמן
מיקום: סניפים: ת"א, ב"ש, ירושלים ורחובות.
העולם הטכנולוגי משתנה במהירות מסחררת, ומקצועות שהם רלוונטיים היום לא יהיו רלוונטיים מחר. אצלנו במכללה לחדשנות וטכנולוגיה iNT, מבינים את המחר ומתכוננים אליו. הצטרפו ובואו ללמוד היום את מקצועות המחר במכללה בינלאומית מובילה. #מומחיות #חדשנות #קריירה
צור קשר
סמן
מיקום: סניפים בירושלים, ת"א, בני ברק, באר שבע וחיפה.
מכללת איל מקיאג' מדורגת במקום הראשון, כבית הספר המוביל והטוב ביותר למקצועות האיפור והקוסמטיקה ע"פ סקר "ידיעות אחרונות", כבר 3 שנים ברציפות.
צור קשר
סמן
המכללה מציעה מגוון מסלולי לימוד יחודיים, שנבנו וגובשו על ידי אנשי שטח מקצועיים ומנוסים, הבאים מענפי הפרסום, העיצוב, האינטראקטיב והתקשורת.
צור קשר
סמן
מיקום: סניפים בת"א, הרצליה, רחובות וחיפה.
האקדמיה לפיננסים מבית פירמת הענק BDO זיו האפט, מיסודו של בית ההשקעות מגדל שוקי הון, מתמחה בהעברת קורסים איכותיים ופרקטיים בשוק ההון ובנדל"ן.
צור קשר
סמן
מיקום: סניפים: ת"א, חיפה, נצרת, נתניה, ירושלים, רחובות ובאר שבע
האקדמיה לפיננסים שמה לעצמה למטרה להעניק ידע פיננסי איכותי תוך הקפדה על יחס אישי ורמת שירות מקצועית בלתי מתפשרת.
צור קשר
סמן
מיקום: תל אביב
תמיד חלמתם להחזיק מיקרופון ולשדר משחקים ישר מהמגרש? להריח את הדשא ולדווח לצופים מה קורה? רוצים לכתוב בעיתון או באינטרנט ולא יודעים מאיפה להתחיל? הגעתם למקום הנכון! בואו נעשה דיל: אתם תביאו את הכישרון ואת הרעב להצליח, אנחנו נספק את הכלים המקצועיים ואת הקשרים! לקול הספורט שיתופי פעולה עם כלי התקשורת המובילים, מנהל הקורס עמית הורסקי שולח את המצטיינים לראיונות עבודה עם המלצה חמה ומשם הכל תלוי בהם. אז קדימה, בואו להרים את המסך!
צור קשר
סמן
מיקום: פארק המדע רחובות (ראשי), תל אביב, חיפה, ירושלים וכפר סבא.
10 שנות מסורת ומעל ל 20,000 סטודנטים ולקוחות מרוצים עושים את ההבדל. מכללת אפיק הינה היחידה בארץ המרכזת את חטיבת "אפיק השמה" הדואגת לכל סטודנט שמעוניין לעבודה בתחום אותו הוא בחר ללמוד.
צור קשר
סמן
מיקום: תל אביב
היתרון המרכזי שלנו - כל כיתת לימוד מורכבת מ 12 תלמידים בלבד מה שמאפשר 100% יחס אישי לכל תלמיד ותלמיד וחיוני כל כך לרמת ריכוז גבוהה.
צור קשר
סמן
מיקום: סניפים בכל הארץ!
מחסום הדיבור הוא מחסום קשה ביותר, וישראלים רבים מאבדים לגמרי את הביטחון ו"קופאים" בבואם לדבר אנגלית. המורים שלנו מומחים בלתת לכם את הביטחון הדרוש על מנת להגיע לשטף דיבור, אפילו ברמה הבסיסית ביותר. מערכת הברלינגטון תאפשר לכם לעשות עבודה ממוקדת על יכולות הדיבור וההגייה שלכם. בואו ללמוד איתנו ותתחילו לדבר.
צור קשר
סמן
מיקום: רחובות, אשקלון, באר שבע מודיעין, ירושלים, רעננה, רמת אפעל, עפולה, חיפה ומעלה יוסף
קורסים בתחום הנחיית הקבוצות, הניהול והייעוץ הארגוני
צור קשר
סמן
מיקום: סניפים: באר שבע, אשדוד וירושלים
מכללת ברק - הבית של הרפואה הטבעית מזמינה אתכם להתרשם ממגוון הקורסים ברפואה משלימה. מכללת ברק משמשת "בית" חם לבוגריה. הלימודים מתקיימים באוירה משפחתית . במכללת ברק מרצים מובילים בעלי ניסיון רב וכישרון ללמד
צור קשר
סמן
קורסי ההכשרה וההסבה שלנו מותאמים בדיוק לדרישות השוק הטכנולוגי בישראל ובעולם. בנוסף, התאמת הידע והכישורים של בוגר הקורס לפרודוקטיביות בשטח החל מיומו הראשון בעבודה. במכללת מדיאטק ג'ון ברייס, לומדים עם התחייבות לעבודה, בקורסים המובילים!
צור קשר
סמן
מיקום: רמת גן וחיפה (במרחק 3 דק' מתחנת הרכבת)
המרכז להכשרת ולהשמת עובדים למקצועות ההייטק – כשתבדוק, תבין!
צור קשר
סמן
מיקום: סניפים ברחבי הארץ!
בית ספר המוביל ללימודי אנגלית בישראל ובעולם
צור קשר
סמן
את השנים הכי יפות מעבירים במקום הכי יפה! אם גם אתם מחפשים חוויית לימודים שונה ומיוחדת, מרצים שגם מקשיבים וסביבת לימודים מפרה ומאתגרת - המקום שלכם הוא במכללה האקדמית כנרת. מיטב המרצים מלמדים בכיתות קטנות, תוך מתן יחס אישי ובאווירה קסומה. כל זה על חופה היפהפה של הכנרת. המכללה האקדמית כנרת מטפחת מצוינות במטרה לתת מענה לצורכי החברה והסביבה במגוון מסלולי לימוד ייחודיים ויישומיים.
צור קשר
:מלאו פרטיכם, ובתי העסק שסימנתם יחזרו אליכם
* מאשר/ת את תקנון האתר
מאשר/ת קבלת דיוור
שלח